Про компанію

Компанія KBS gpoup заснована у 1994 році.

Компанія спеціалізується на комплексному постачанні професійного обладнання, інвентарю, миючих засобів, витратних матеріалів для чищення та прибирання об'єктів нерухомості, промислових підприємств, торгових комплексів, професійного клінінгу, готелів та ресторанів. А також надає послуги з сервісного обслуговування, ремонту та прокату професійного та побутового обладнання.

Основа нашої роботи – це злагоджений колектив, навчені фахівці та дружня команда однодумців.

Нашими основними партнерами сьогодні є:

KARCHER (Німеччина) – світовий лідер з виробництва професійного обладнання та засобів для прибирання у всіх галузях промисловості.

KIEHL (Німеччина) – виробник миючих засобів для професійного клінінгу, пральних та посудомийних комплексів та автомийного бізнесу. Фірма зі 100-річною історією та німецькими традиціями.

VILEDA Professional (Німеччина) – світовий лідер з виробництва інвентарю та протирочних матеріалів для готельного господарства, кафе та ресторанів, медичної галузі, клінінгових компаній, бізнес-центрів та сегменту девелопменту.

IPC (Італія) – виробник інвентарю та протирочних матеріалів для прибирання у всіх галузях промисловості.

Kwazar (Польща) – Kwazar Corporation Sp. z o.o. є одним із провідних виробників пластмас та виробником обприскувачів, призначених для роботи з професійними хімічними засобами у Польщі.

Наш Сертифікований сервісний центр – виконує всі види сервісного обслуговування обладнання: пусконалагоджувальні роботи, гарантійний та післягарантійний ремонт, технічне обслуговування, а також монтажні та шеф-монтажні роботи. Фахівці сервісного центру проводять консультації по всьому спектру мийного та прибирального обладнання, за бажанням клієнта виконують ескізний технологічний проект автомобільної мийки з підбором необхідного мийного та прибирального обладнання, очисних споруд. На базі сервісного центру проводиться підготовка спеціалістів з ремонту та сервісного обслуговування обладнання KARCHER.

Усі послуги надаються висококваліфікованими сервісними спеціалістами з багаторічним стажем, які пройшли відповідне навчання та мають дозвіл на виконання ремонтних робіт.

Ми створили власний склад запчастин у Києві та деяких обласних центрах, що дозволяє у найкоротші терміни провести ремонт та гарантійне обслуговування обладнання, а це важливий фактор в умовах сучасного ритму життя.

Наша компанія представлена в Харкові власною філією та сервісним центром.

Компанія має представників у таких містах як Чернівці, Львів, Одеса, Луцьк, що дозволяє клієнтам купувати нашу продукцію та отримувати необхідне гарантійне обслуговування на місці.

Для своїх дилерів наша компанія щорічно проводить курси підвищення кваліфікації, семінари з навчання менеджерів з продажу обладнання, миючих засобів, фахівців з сервісу.

Компанія активно веде рекламну діяльність щодо просування торгових марок на ринку України. Регулярно бере участь у різних виставках, проводить навчальні семінари, різноманітні рекламні акції та демонстрації техніки та миючих засобів, видає рекламні каталоги та буклети, виступає у ролі спонсора на спортивних змаганнях.