Продукція

Продукція компанії 

Компанія KBS gpoup спеціалізується на комплексному постачанні професійного обладнання, інвентарю, миючих засобів, витратних матеріалів для чищення та прибирання об'єктів нерухомості, промислових підприємств, торгових комплексів, професійного клінінгу, готелів та ресторанів.

Нашими основними партнерами сьогодні є:

KARCHER (Німеччина) – світовий лідер з виробництва професійного обладнання та засобів для прибирання у всіх галузях промисловості.

KIEHL (Німеччина) – виробник миючих засобів для професійного клінінгу, пральних та посудомийних комплексів та автомийного бізнесу. Фірма зі 100-річною історією та німецькими традиціями.

VILEDA Professional (Німеччина) – світовий лідер з виробництва інвентарю та протирочних матеріалів для готельного господарства, кафе та ресторанів, медичної галузі, клінінгових компаній, бізнес-центрів та сегменту девелопменту.

IPC (Італія) – виробник інвентарю та протирочних матеріалів для прибирання у всіх галузях промисловості.

Kwazar (Польща) – Kwazar Corporation Sp. z o.o. є одним із провідних виробників пластмас та виробником обприскувачів, призначених для роботи з професійними хімічними засобами у Польщі.